Aktualności


OSTATNI KOMUNIKAT


Dodano 20 listopada 2020 o godz. 21:27

W związku z powtarzającymi się plotkami rozsiewanymi przez wielu hodowców że chcemy utrzymać "WŁADZĘ" za wszelką cenę. O czym mają świadczyć wpisy na stronie internetowej, między innymi dotyczące pandemii oraz publikacja listu Prezesa Okręgu i podanie terminów lotów w kat M. Uprzejmie informuję że te zarzuty  nie polegają na prawdzie i są mocno przesadzone. Złośliwe pomówienia utwierdziły mnie tylko w przekonaniu że czas ustąpić.

W dniu 3 października na zebraniu oświadczyłem że rezygnuję z wszystkich funkcji pełnionych w Oddziale Kołobrzeg i zdania nie zmieniłem. Także kol. Kazimierz Wytyczak upoważnił mnie do umieszczenia jego oświadczenia o rezygnacjii z pełnienia funkcji w zarządzie Oddziału.Naszym następcom życzymy zdrowia i powodzenia. 

                                                                            Franciszek Gągało


LIST OTWARTY PREZESA OKRĘGU


Dodano 18 listopada 2020 o godz. 08:52

 

Do Zarządów Oddziałów PZHGP Koszalin 07.11.2020 rok

Okręgu Koszalin

 

 

 

W nawiązaniu do pisma ZG PZHGP z dnia 21 października 2020 roku w sprawie ustawowo określonych ograniczeń w związku z pandemią, proszę o nieorganizowanie zebrań, spotkań, zakończeń sezonu lotowego za 2020 rok.

 

 

 

 

Prezes Okręgu Koszalin

 

Kazimierz Rogiński

 

 


KOMUNIKAT ZARZĄDU OKRĘGU


Dodano 17 listopada 2020 o godz. 17:52

Zarząd Okręgu Koszalin ustalił terminy lotów do kategorii M na 11 i 25 lipca 2021r.


KOMUNIKAT


Dodano 23 października 2020 o godz. 15:42

W związku z nasileniem się pandemii korona wirusa cowid 19 zostają odwołane lub zawieszone wszelkie zebrania i spotkania. Taka sytuacja obowiązuje do odołania.

                                              Zarząd Okręgu Koszalin


Komunikat


Dodano 7 maja 2020 o godz. 09:43

W dniu 06.05.2020 ZG podjął uchwały nr.71 i 72 z których wynika że istnieje możliwość organizacji lotów. Możliwość organizacji jest jednak obwarowana róznego rodzaju restrykcjami.Szczegółowy opis warunków i zabezpieczeń  na punkcie wkładań znajduje się w uchwale nr. 71.W trybie awaryjnym odbyło się też składanie spisów gołębi, dlatego też hodowcy użytkujący system " UNIKON" powinni dostarczyć spis gołębi wytypowanych do 50 w celu dokonania korekty.

   Następny komunikat po spotkaniu Zarządu które ma się odbyć  074,05,2020.

 


link do strony internetowej okręgu


Dodano 3 kwietnia 2020 o godz. 08:54

http://koszalin.okregpzhgp.pl/

                                                              Pozdrawiam


informacja


Dodano 7 lutego 2020 o godz. 08:36

Uprzejmie informuję że przedstawiony program lotów, może być zmieniony na zebraniu sprawozdawczym. Zapis nie jest ostateczny, jest to propozycja do dyskusji. Hodowcy mogą zgłaszać swoje propozycje, które będą podstawą do dyskusji. Zachęcam do dyskusji.

                                                                Franciszek Gągało


Komunikat w sprawie podstrony wyniki lotowe hodowców


Dodano 24 stycznia 2020 o godz. 15:00

Serwis mojegolebie.pl utworzył podstronę do prezentowania wyników poszczególnych hodowców oddziału, z opisu wynika że wszystko jest bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy wprowadzić plik zawierający spisy gołębi wygenerowane przez program obliczeniowy,(w naszym przypadku as.soft Adama Siedlaczka) i rozdać niki i hasła dla poszcegółnych hodowców i po kłopocie. Permanentny brak kontaktu z administratorem z serwisu mojegolebie nie pozwolił na wcześniejsze wyjaśnienie sprawy. Posądzony zostałem o złą wolę i złośliwość. Po rozmowie z administratorem strony z serwisu mojegolebie, okazało się że przyczyną nie działania podstrony jest niekompaktybilność plików (niezgodność formatów) programu sterującego mojegolebie i programu as,soft. Po wysłaniu dokumentów (spisów i list konkursowych) do serwisu mojegolebie, przyszła odpowiedź : "z tego typu pliku który Pan ma,utworzenie spisu gołębi zgodnego z naszym formatem będzie czasochłonne, bo tylko operacje ręczne mogą tu pomóc, nie da się w prosty sposób zrobić z tego gotowej tabeli."

Inną kwestią jest tworzenie id i hasła dla hodowcy chcącego korzystać z wyliczeń serwisu. Te dane generuje program po zainstalowaniu spisów gołębi, nie wymyśla ich rachmistrz.

Dziękuję za uwagę.                                                       Franciszek GągałoPoprzednia  Następna

Strona: 1 z 1